Narmanlı Sanat ile Online Sanat Sohbeti ve Arter Sergi Turu 2(Online ve Fiziksel)

Narmanlı Sanat ile Online Sanat Sohbeti ve Arter Sergi Turu

(online ve fiziksel)

 

Online Sanat Sohbeti 13 Ekim Salı 13.00-14.00

 

Narmanlı Sanat kurucusu Duygu Barlas moderatörlüğünde Alev Ebüzziya Siesbye’ın sergisine ithafen çömlek tarihinden sanatçının pratiğine uzanan sanat sohbeti

 

Arter Ziyareti 14 Ekim Çarşamba 15:00 – 16:30

 

Arter’de Rehberli Tur 15:00 – 16:00

Arter’de Serbest Zaman/Sergiler Üzerine Sohbet 14:00-14:30

 

Narmanlı Sanat olarak sanat gezisi rotalarımıza sanatın tüm disiplinlerini kapsayan bir programa sahip olan Arter ile devam ediyoruz!

Arter bünyesinde Cevdet Erek: Bergama Stereotip, Gökcisimleri Üzerine, KP Brehmer: Büyük Resim, Dinleyen Gözler İçin, David Tudor ce CIE Inc: Yağmur Ormanı V, Altan Gürmanve Alev Ebüzziya Siesbye: Tekerrür olmak üzere yedi farklı güncel sergiyi göreceğiz. Türkiye’nin en önemli seramik sanatçısı sanatçısı Alev Ebüzziya Siesbye’ın sergisini görmeden önce Narmanlı Sanat kurucusu Duygu Barlas ile çömlek tarihi ve bu tarih sürecinden Alev Ebüzziya sanat pratiğine uzanan bir sohbet gerçekleştireceğiz. Bir saat sürecek olan online sohbet “Zoom.us” üzerinden yapılacak olup sergi öncesinde çömleklerin tarihsel süreciyle ilgili faydalı bir altyapı olacaktır.

 Arter’de yer alan yedi sergi Arter’in sergi rehberi ile gezilecek daha sonrasında dileyenler ile sohbet eşliğinde sergiler ayrıntılı gezilecektir.

 

Arter ziyareti için bilet ve rehberi ücreti fiyata dahildir.

 

Kontenjanımız 5 kişi ile sınırlı sayıda olup soru ve kayıt için 0542 273 39 63 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

Duygu Barlas ile gerçekleştirilecek sohbet 13 Ekim tarihinde online olarak “Zoom.us” üzerinden gerçekleşecektir.