Eskişehir Odunpazarı Modern Müze Ziyareti

24-25 Ekim 2020 

Eskişehir Gezisi – Odunpazarı Modern Müze Ziyareti

24 Ekim Cumartesi – 25 Ekim Pazar 

 

Tarihi MÖ 3000 yıllarına dayanan Eskişehir bölgesi, zaman içinde sırasıyla Hititler, Frigler, Lidyalılar, Persler, Romalılar ve Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar gibi bir çok medeniyete ev sahipliği yaptı. Tarihsel öneminin yanı sıra yakın zamanda Müze ve Kültürel Miras Ödülleri organizasyonunda Yılın Uluslararası Projesi ödülü alan Odunpazarı Modern Müze’nin kentin ilk yerleşim bölgesi olan Odunpazarı’nda açılmasıyla önemli bir kültürel alan oluştu. 

 

Biz de Narmanlı Sanat olarak kültür odaklı bir rota üzerinden Eskişehir’i keşfe çıkıyoruz! Otel, lokantalar ve Eskişehir’in önemli mekanlarını kapsayan gezide çağdaş sanat ve kültürü keşfetmenin yanı sıra özenle seçtiğimiz lokantalarda yerel mutfağı deneyimleyeceğiz. 

 

Tur Fiyatına Dahil Olan Hizmetler 

 

TASIGO Otel’de konaklanılacaktır1 gece otel konaklaması, kahvaltı, tren bileti, tur rehberi, iki gün boyunca bize eşlik edecek şöförlü araç, öğle ve akşam yemekleri, müze girişleri fiyata dahildir. 

 

*OMM Inn çay saati ve alkollü içecekler fiyata dahil değildir. 

**Araba ile gelecekler için tren bilet fiyatı toplam bedelden (110 TL) düşülecektir. 

 

Tek kişi konaklama: 1.800  

İki kişi konaklama: 1.600 

3 kişi konaklama: 1.550 

 

*Yataklar ayrılabilmektedir. 3 kişi konaklamalı odalarda twin odalara ek yatak konulmaktadır. Ek yatak tam boydur. Katlanır değildir. 

 

Tur detayları hakkında bilgi almak ve rezervasyon için bizi arayabilir, e-mail atabilirsiniz. info@narmanlisanat.com – 05422733963